Šílenství? Tohle. Je. KEEPERsport!

Připrav se na vítězství!

Připrav se na vítězství

 

 

Sparťan bojuje za sebe, ale i za muže, kteří jsou na jeho straně. Brankář stojí v bráně sám, zároveň je jednou z nejdůležitějších součástí mužstva. Pro sparťanského muže je odvaha, tradice a čest na prvním místě. Sparta se nevzdává, není na kolenou. Sparta je silná a bojuje proti obrovským armádám a vítězně se posouvá dopředu. Výborný brankář se nevzdává. Výborný brankář není na kolenou. Vyborný brankář nemá kolem sebe 300 mužů, aby porazili 11 protihráčů, ale z bitvy se musí dostat sám, aby mohl pokračovat dále. Stejně tak i vládce Sparty, i výborný brankář nedává jazyk za zuby a proti konkurentům jde se svojí vášní.

Lambda

Lambda

Lambda je symbol Sparťanů. Na našem KEEPERsport oblečení se tento symbol taktéž objevuje. Lambda, jedenácté písmeno řecké abecedy. Pro Sparťany je symbolem síly a nezávislosti. 

Tonight we KEEP It All (Dnes vychytáme všechno!)

Jsme brankáři! Jsme bojovníci! Všechno co děláme, děláme z vášně, protože nejsme jen výrobci a prodejci, ale jsme brankáři - proto přesně víme, co je pro naše zákazníky důležité. A tak stojíme na konci hřiště, hledíme ''nepříteli'' do tváře a hrdinsky se s napnutou hrudí blížíme k očekávánému vítězství a se silným symbolem Lambdy vypustíme z plných plic ven: ''Tonight we KEEP IT ALL!''