Žebříček nejlepších brankářských rukavic na trénink

Dobré brankářské rukavice nemusí být drahé! Zejména na tréninku jsou brankářské rukavice vystaveny velkému množství střel, mnoha kontaktům s povrchem apod. Z tohoto důvodu tvé rukavice při tréninku rychleji ztrácejí přilnavost. Doporučujeme na trénink pořídit levnější a odolnější rukavice vůči oděru latexové části. Při velkém výběru značek, modelů a druhů pěn můžeš rychle ztratit přehled (klikni zde pro průvodce rukavicemi (Glove Guide). Brankářští experti z KEEPERsportu pro tebe sestavili seznam 10 nejlepších brankářských rukavic pro trénink.

Projdi si náš žebříček a objev 10 nejlepších brankářských rukavic pro (brankářský) trénink!

10. místo: KEEPERSPORT VARAN6 PREMIER 5FINGERSAVE

Lehký a flexibilní systém ochrany prstů nabízí maximální stabilitu a bezpečnost. Byl vyvinut podle anatomie citlivých kloubů a je pevně ukotven na všech pěti prstech včetně palce. 4mm Supersoft je překvapivě kvalitní přilnavá pěna, která obstojí i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Další výhodou je mimořádná robustnost, která zaručuje úžasnou dlouhou životnost.

Recenze KEEPERsport: Přiléhavý střih vnitřního švu dobře sedí. Pouze na systém ochrany prstů je třeba si zvyknout, zvláště pro „uživatele, kteří nešetří prsty“.

9. místo: NIKE GRIP 3

Osvědčený "Grip-3" nabízí velkou chytací plochu díky unikátnímu hybridnímu střihu. Prodyšné tělo rukavice větrá tvoje ruce a udržuje je v suchu.

Recenze KEEPERsport: „Bratříček“ NIKE Vapor Grip 3 se liší pouze superměkkou pěnou. Tréninková rukavice s charakterem zápasové rukavice.

8. místo: REUSCH ATTRAKT INFINITY

Reusch Attract Infinity jsou extrémně pohodlné a především odolné brankářské rukavice pro brankářský trénink na umělém trávníku. Nový Reusch Grip Infinity Latex nabízí výjimečně vysokou úroveň odolnosti proti oděru. DuraGuard navíc ještě více prodlužuje životnost rukavice.

Recenze KEEPERsport: Odolnost je u této rukavice nejvyšší prioritou.

7. místo: UHLSPORT SUPERSOFT

Brankářské rukavice uhlsport Supersoft jsou klasickou verzí z kolekce uhlsport Hyperact. Díky prodyšnému textilnímu tělu je rukavice lehká. Klasický střih vnějšího švu a okolní latexový pásek nabízí potřebnou stabilitu.

Recenze KEEPERsport: Uhlsport Supersoft je klasika mezi brankářskými rukavicemi. Díky jednoduchému designu jsou tyto brankářské rukavice vhodné pro malé i velké brankáře.

6. místo: REHAB CORE CG1 NC

Přiléhavý vnitřních střih nabízí optimální pohodlí při nošení. Robustní "Smash Grip" navíc přináší nadprůměrnou odolnost do tvého brankářského tréninku. Brankářské rukavice s fantastickým poměrem cena/výkon.

Recenze KEEPERsport: Tato rukavice ti ušetří nejvíce peněz a zároveň zlepší tvou techniku ​​chytání. Jazyk, pevný úchop a latexový svršek – vše, co správná brankářská rukavice skutečně potřebuje. A to jen za 25 € (cca 600 CZK)!

5. místo: KEEPERSPORT VARAN7 PREMIER RESIST NC

KEEPERsport Varan7 Premier Resist NC byl speciálně vyvinut pro tvrdé povrchy, halu a umělou trávu. Adhezivní pěna Resist extrémně odolná proti oděru nabízí nadprůměrnou odolnost proti oděru a dobrou přilnavost.

Recenze KEEPERsport: Zejména pokud trénujete převážně na umělé trávě, je tato rukavice perfektní volbou. Na přírodní trávu však existují další brankářské rukavice, které umožňují ještě lepší přilnavost.

4. místo: PUMA FUTURE Z.ONE GRIP 3

PUMA FUTURE Z Grip 3 NC s vnitřním střihem nabízí optimální pohodlí pro fanoušky jednoduchých brankářských rukavic. Brankáři získají dobrý poměr ceny a výkonu s touto tréninkovou rukavicí s dlouhotrvající přilnavostí a pohodlným střihem.

Recenze KEEPERsport: Klasická latexová úderová zóna vám nabízí špičkovou kontrolu míče při vyrážení. Protože tato rukavice není vyrobena z pleteného materiálu, komfort nošení je mnohem tradičnější než u profesionálního modelu (PUMA FUTURE Z Grip Hybird).

3. místo: REHAB CORE CG1 FINGERSTABILITY

Rehab Core CG1 Fingerstability NC má ochranu prstů na všech prstech kromě palce. Robustní "Smash Grip" ti navíc nabízí dlouhou životnost se skvělými úchopovými vlastnostmi pro tvůj brankářský trénink.

Recenze KEEPERsport: Tato rukavice pomáhá předcházet poranění prstů, zejména začátečníkům a malým dětem. Měj na paměti, že pohyb prstů v rukavici bude poněkud omezen.

2. místo: ADIDAS X TRAINING NEGATIV CUT

Adidas X Training NC jsou obzvláště flexibilní a pohodlné na nošení. Brankářské rukavice zaujmou velmi dobrou přilnavostí a futuristickým designem bez pásku.

Recenze KEEPERsport: Díky své nízké hmotnosti nabízí tato rukavice nesrovnatelně pohodlné nošení. Protože jsou brankářské rukavice bez pásku, je stabilita zápěstí o něco menší než u modelů s páskem

Model KEEPERsport Varan7 Challenge NC je vybaven „3mm Claw“, extrémně trvanlivou, oděru odolnou a protiskluzovou lepicí pěnou. Extra široký pásek z neoprenu navíc nabízí optimální podporu a maximální stabilitu v oblasti zápěstí.

Recenze KEEPERsport: The Challenge jsou extrémně dobré brankářské rukavice s nepřekonatelným poměrem ceny a výkonu. Rukavici by mohla vylepšit pouze úderová zóna.

Náš zákaznický servis!