V6Inferno

Udržuj přehled se správnými rukavicemi.
Vzdušné souboje - dvojité zákroky - koučování hráčů před sebou. V těsných zápasech jsou pro brankáře některé stresující situace, které musí on a jeho tým vyřešit. V našich nových modelech brankářských rukavic V6Inferno jsme použili pouze ty nejlepší materiály a technologie, takže se můžeš plně soustředit na svou hru. I když trávník hoří.

Spodní prádlo pro brankáře

ERROR: Content Element with uid "124987" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

3/4 spodní prádlo je vybaveno různými technickými funkcemi, které oceníš během brankářského tréninku nebo zápasu:

>> PP - PowerPadded
S výrobky ze série PowerPadded budeš nejlépe chráněný i na tvrdých površích. Anatomicky umístěné flexibilní pevné vycpávky na důležitých místech tě ochrání před nárazem a odřeninami. Materiál ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti z vnitřku ven a stále suchou pokožku. Výrobky ANNUALskin se dají používat v každém ročním období za každých povětrnostních podmínek!

>> ANNUALskin
Extrémně flexibilní a lehký materiál "ANNUALskin" zajišťuje optimální komfort. Zahřívá a chrání před svalovými zraněními.

>> Strečové zóny
Všechny vyrobené brankářské tepláky musí nejprve absolvovat náš zátěžový test. Z našich zkušeností se tréninkové tepláky pro brankáře často trhaly mezi nohama. U nás ne! Začlenili jsme speciálně konstruované "strečové zóny".

>> Optimální délka
Pamatuješ si na ty tréninkové tepláky z roku 2000, které končily pod patami? To s našimi brankářskými tepláky nezažiješ. Délku jsme přizpůsobili přáním a požadavkům brankářů. Žádné "zakopnutí" během koordinačního cvičení. Žádné "uvíznutí na trávníku". Máme prostě dokonalou délku.

V6Inferno rukavice

Hrdě představujeme nové rukavice Varan6 z kolekce # InvincibleV6. Díky výborné spolupráci a testem s mnoha amatérskými a profi brankáři, ale zejména na základě našich 20letých zkušeností v této oblasti, jsme do nových rukavic zapracovali všechny důležité vlastnosti.

ERROR: Content Element with uid "109302" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Varan6 Pro GC

Velmi dobře sedí na ruce díky střihu Gunn Cut. Profesionální pěna do každého počasí. Protáhlý Latex Thumb Wrap. Flexibilní a stabilní tělo rukavic.


Rukavice Varan6 Pro GC se prezentují výborným poměrem cena / kvalita. Patří k nejoblíbenějším modelem našich profi brankářů.

Varan6 Premier NC

Úzký střih prstů s pružnou funkcí Textil-Soft-gussets. Vysoce kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Brankářské rukavice Varan6 Premier jsou loajálními partnery pro tvůj brankářský trénink. Při vývoji tohoto modelu s námi úzce spolupracovalo mnoho mladých talentů.
Zajisti si své tréninkové rukavice s vynikající přilnavostí:

Varan6 Premier NC 5FS

Lehký a flexibilní systém podpory prstů poskytující stabilitu. Úzký střih prstů s funkcí Textil-Soft-gussets. Vysoce kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Tyto rukavice jsou určeny pro všechny brankářů, kteří jsou extrémně náchylní na zranění v oblasti prstů. Jak naznačuje název technologie, systém na podporu prstů je ideální pro preventivní ochranu před zraněními.
Získej nejvyšší ochranu:

Varan6 Premier NC 5FS Replique

Stabilní, ale flexibilní systém podpory prstů. Úzký vnitřní střih s technologií Textil-Soft-gussets. Kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Perfektní brankářské rukavice pro začátečníky a děti. Systém podpory prstů poskytuje mimořádnou bezpečnost, zejména při prvních brankářských trénincích, protože byl vyvinut podle anatomie citlivých kloubů a šlach. Tyto rukavice jsou samozřejmě vhodné i pro každého, kdo hledá levný tréninkový model s dobrou odolností.
Začni svou kariéru brankářskou kariéru hned teď:

Doplň svou výstroj

Obleč se do brány se správným textilem GkSix v červené barvě. Díky nové kolekci se tvůj soupeř neodváží přiblížit k hranici pokutového území.

Víc od KEEPERsportu

Chceš více profesionálních brankářských produktů? Klikni sem:

Zima je jedním z největších nepřátel brankáře. Je nesmírně obtížné zůstat mobilní a soustředěný v mrazu. Proto je správné brankářské oblečení v zimních měsících důležitější než pro hráče v poli. Pokud se tvé pohyby zpomalí, doporučujeme naše nové, inovativní termo prádlo "COLDSKIN":