Varan 6 Inferno Headerbild

V6Inferno

Udržuj přehled se správnými rukavicemi.
Vzdušné souboje - dvojité zákroky - koučování hráčů před sebou. V těsných zápasech jsou pro brankáře některé stresující situace, které musí on a jeho tým vyřešit. V našich nových modelech brankářských rukavic V6Inferno jsme použili pouze ty nejlepší materiály a technologie, takže se můžeš plně soustředit na svou hru. I když trávník hoří.

V6Inferno rukavice

Hrdě představujeme nové rukavice Varan6 z kolekce # InvincibleV6. Díky výborné spolupráci a testem s mnoha amatérskými a profi brankáři, ale zejména na základě našich 20letých zkušeností v této oblasti, jsme do nových rukavic zapracovali všechny důležité vlastnosti.

Varan6 Pro GC

Velmi dobře sedí na ruce díky střihu Gunn Cut. Profesionální pěna do každého počasí. Protáhlý Latex Thumb Wrap. Flexibilní a stabilní tělo rukavic.


Rukavice Varan6 Pro GC se prezentují výborným poměrem cena / kvalita. Patří k nejoblíbenějším modelem našich profi brankářů.

Varan6 Premier NC

Úzký střih prstů s pružnou funkcí Textil-Soft-gussets. Vysoce kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Brankářské rukavice Varan6 Premier jsou loajálními partnery pro tvůj brankářský trénink. Při vývoji tohoto modelu s námi úzce spolupracovalo mnoho mladých talentů.
Zajisti si své tréninkové rukavice s vynikající přilnavostí:

Varan6 Premier NC 5FS

Lehký a flexibilní systém podpory prstů poskytující stabilitu. Úzký střih prstů s funkcí Textil-Soft-gussets. Vysoce kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Tyto rukavice jsou určeny pro všechny brankářů, kteří jsou extrémně náchylní na zranění v oblasti prstů. Jak naznačuje název technologie, systém na podporu prstů je ideální pro preventivní ochranu před zraněními.
Získej nejvyšší ochranu:

Varan6 Premier NC 5FS Replique

Stabilní, ale flexibilní systém podpory prstů. Úzký vnitřní střih s technologií Textil-Soft-gussets. Kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Perfektní brankářské rukavice pro začátečníky a děti. Systém podpory prstů poskytuje mimořádnou bezpečnost, zejména při prvních brankářských trénincích, protože byl vyvinut podle anatomie citlivých kloubů a šlach. Tyto rukavice jsou samozřejmě vhodné i pro každého, kdo hledá levný tréninkový model s dobrou odolností.
Začni svou kariéru brankářskou kariéru hned teď:

Doplň svou výstroj

Obleč se do brány se správným textilem GkSix v červené barvě. Díky nové kolekci se tvůj soupeř neodváží přiblížit k hranici pokutového území.

Víc od KEEPERsportu

Chceš více profesionálních brankářských produktů? Klikni sem:

Zima je jedním z největších nepřátel brankáře. Je nesmírně obtížné zůstat mobilní a soustředěný v mrazu. Proto je správné brankářské oblečení v zimních měsících důležitější než pro hráče v poli. Pokud se tvé pohyby zpomalí, doporučujeme naše nové, inovativní termo prádlo "COLDSKIN":