Varan 6 Inferno Headerbild

V6Inferno

Udržuj přehled se správnými rukavicemi.
Vzdušné souboje - dvojité zákroky - koučování hráčů před sebou. V těsných zápasech jsou pro brankáře některé stresující situace, které musí on a jeho tým vyřešit. V našich nových modelech brankářských rukavic V6Inferno jsme použili pouze ty nejlepší materiály a technologie, takže se můžeš plně soustředit na svou hru. I když trávník hoří.

V6Inferno Underwear 3/4

Spodní prádlo pro brankáře

Funkční spodní prádlo pro brankáře je známé po celém světě u profíků i amatérů. Úzký přiléhavý střih zajišťuje brankářům optimální komfort při nošení. Naši nabídku jsme rozšířili o funkční 3/4 legíny a nátělník, které se barevně optimálně hodí ke kolekci V6Inferno od KEEPERsportu.

3/4 spodní prádlo je vybaveno různými technickými funkcemi, které oceníš během brankářského tréninku nebo zápasu:

>> PP - PowerPadded
S výrobky ze série PowerPadded budeš nejlépe chráněný i na tvrdých površích. Anatomicky umístěné flexibilní pevné vycpávky na důležitých místech tě ochrání před nárazem a odřeninami. Materiál ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti z vnitřku ven a stále suchou pokožku. Výrobky ANNUALskin se dají používat v každém ročním období za každých povětrnostních podmínek!

>> ANNUALskin
Extrémně flexibilní a lehký materiál "ANNUALskin" zajišťuje optimální komfort. Zahřívá a chrání před svalovými zraněními.

>> Strečové zóny
Všechny vyrobené brankářské tepláky musí nejprve absolvovat náš zátěžový test. Z našich zkušeností se tréninkové tepláky pro brankáře často trhaly mezi nohama. U nás ne! Začlenili jsme speciálně konstruované "strečové zóny".

>> Optimální délka
Pamatuješ si na ty tréninkové tepláky z roku 2000, které končily pod patami? To s našimi brankářskými tepláky nezažiješ. Délku jsme přizpůsobili přáním a požadavkům brankářů. Žádné "zakopnutí" během koordinačního cvičení. Žádné "uvíznutí na trávníku". Máme prostě dokonalou délku.

V6Inferno rukavice

Hrdě představujeme nové rukavice Varan6 z kolekce # InvincibleV6. Díky výborné spolupráci a testem s mnoha amatérskými a profi brankáři, ale zejména na základě našich 20letých zkušeností v této oblasti, jsme do nových rukavic zapracovali všechny důležité vlastnosti.

KEEPERSPORT VARAN6 PRO GC
KEEPERsport
Varan6 PRO GC
Varan6 PREMIER NC
KEEPERsport
Varan6 PREMIER NC
Varan6 PREMIER NC 5FS
KEEPERsport
Varan6 PREMIER NC 5FS
Varan6 Premier NC 5FS Replique
KEEPERsport
Varan6 Premier NC 5FS Replique

Varan6 Pro GC

Velmi dobře sedí na ruce díky střihu Gunn Cut. Profesionální pěna do každého počasí. Protáhlý Latex Thumb Wrap. Flexibilní a stabilní tělo rukavic.


Rukavice Varan6 Pro GC se prezentují výborným poměrem cena / kvalita. Patří k nejoblíbenějším modelem našich profi brankářů.

Varan6 Premier NC

Úzký střih prstů s pružnou funkcí Textil-Soft-gussets. Vysoce kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Brankářské rukavice Varan6 Premier jsou loajálními partnery pro tvůj brankářský trénink. Při vývoji tohoto modelu s námi úzce spolupracovalo mnoho mladých talentů.
Zajisti si své tréninkové rukavice s vynikající přilnavostí:

Varan6 Premier NC 5FS

Lehký a flexibilní systém podpory prstů poskytující stabilitu. Úzký střih prstů s funkcí Textil-Soft-gussets. Vysoce kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Tyto rukavice jsou určeny pro všechny brankářů, kteří jsou extrémně náchylní na zranění v oblasti prstů. Jak naznačuje název technologie, systém na podporu prstů je ideální pro preventivní ochranu před zraněními.
Získej nejvyšší ochranu:

Varan6 Premier NC 5FS Replique

Stabilní, ale flexibilní systém podpory prstů. Úzký vnitřní střih s technologií Textil-Soft-gussets. Kvalitní přilnavá pěna s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Perfektní brankářské rukavice pro začátečníky a děti. Systém podpory prstů poskytuje mimořádnou bezpečnost, zejména při prvních brankářských trénincích, protože byl vyvinut podle anatomie citlivých kloubů a šlach. Tyto rukavice jsou samozřejmě vhodné i pro každého, kdo hledá levný tréninkový model s dobrou odolností.
Začni svou kariéru brankářskou kariéru hned teď:

Doplň svou výstroj

Obleč se do brány se správným textilem GkSix v červené barvě. Díky nové kolekci se tvůj soupeř neodváží přiblížit k hranici pokutového území.

Víc od KEEPERsportu

Chceš více profesionálních brankářských produktů? Klikni sem:

Varan6 rukavice Invincible

Zima je jedním z největších nepřátel brankáře. Je nesmírně obtížné zůstat mobilní a soustředěný v mrazu. Proto je správné brankářské oblečení v zimních měsících důležitější než pro hráče v poli. Pokud se tvé pohyby zpomalí, doporučujeme naše nové, inovativní termo prádlo "COLDSKIN":

KEEPERsport ColdSkin