I’m Invincible

I CAN DO ANYTHING. I AM STRONG. I AM THE NUMBER ONE.
Jako brankář rozhoduješ, zda tvůj tým vyhraje nebo prohraje. Brankářská hra je rychlejší a těžší než kdykoliv předtím. Abys byl neporazitelný, musíš aktivně zasáhnout.
Nenech nic náhodě. Začni novou sérii vítězství pomocí nových brankářských rukavic Varan6 a staň se neporazitelným!

Varan6 Invincible rukavice

Hrdě představujeme zcela nové rukavice Varan6 Hero NC z kolekce # InvincibleV6. Díky výborné spolupráci a testem s mnoha amatérskými a profi brankáři, ale zejména na základě našich 20letých zkušeností v této oblasti, jsme do nových rukavic zapracovali všechny důležité vlastnosti.

Varan6 Hero:

Úzký přiléhavý střih (hybridní a vnitřní) s pružnými textilními měkkými složkami pro pohodlné vyrážení míče. Profesionální přilnavá pěna pro vynikající grip v každých podmínkách. Prošitý latexový palec. Lehké a flexibilní tělo rukavic, které má vodu odpuzující vlastnosti.
Absolutně nejlepší rukavice ze série Varan6. V našich brankářských rukavicích Hero jsme použili nejmodernější a nejlepší materiál.
Získej to nejlepší z nejlepších:

ERROR: Content Element with uid "110157" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Varan6 Pro
Úzký vnitřní střih s profesionální pěnou do každého počasí. Prošitý latexový palec. Flexibilní, ale zároveň stabilizující tělo rukavic.

Brankářské rukavice Varan6 Pro NC jsou charakteristické profesionálním poměrem cena-výkon. Proto si je často vybírají i naši profi brankáři.
Vyber si nyní mezi pěnou 4 mm White Claw a 4 mm Aqua Claw:

ERROR: Content Element with uid "108235" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Varan6 Premier
Úzký vnitřní střih prstů v kombinaci s kvalitní pěnou s dobrou životností. Velmi flexibilní materiál těla STB.

Rukavice Varan6 Premier jsou loajálním partnerem pro brankářský trénink. Při vývoji tohoto modelu s námi úzce spolupracovalo mnoho mladých talentů.
Zajisti si tréninkové rukavici s výbornou přilnavostí:

ERROR: Content Element with uid "108238" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Vyber si svou zápasovou výstroj

Obleč se do brány s vhodným textilem INVINCIBLE. Když budeš oblečený v nové kolekci, soupeř se ani neodváží přiblížit k tvé bráně.

CYL_KS_Invincible1_KS10003-425

Doplň svou výstroj