AL Rihla - The World Cup Pack od adidasu

Pokladní hit par excellence. Většina brankářů na mistrovství světa 2022 v Kataru hraje s produkty adidas. Od Manuela Neuera po Emiliana Martineze – s novým Al Rihla Predator jste vždy v popředí!

Courtois, Alisson nebo Ochoa..

mnoho brankářů na mistrovství světa 2022 spoléhá na brankářské rukavice od NIKE. Nový Generation pack vyčnívá z davu svým bronzovým vzhledem a je nejoblíbenějším náčiním pro většinu hráčů, zejména pokud jde o kopačky.

FEEARLESS je motto!

PUMA Fearless Pack v jasně červené barvě je na hřišti skutečným poutačem. Ať už Yann Sommer, Jordan Pickford nebo Ederson – zde se můžete dozvědět více o oblíbených kolekcích Future Z nebo Ultra.

Přes katarskou poušť s Reuschem!

Brankářští experti z Reusch posílají své profesionály na fotbalový vrchol roku 2022 s novým balíčkem "Desert Bloom". Získejte přehled o nových brankářských rukavicích Hugo Llorise nebo Dominika Livakoviče.

Nový Uhlsport Speed ​​​​Contact - připraven na Katar 2022!

Marocká jednička a brankář z FC Sevilla Yassine Bounou „Bono“ chytá na mistrovství světa 2022 s novým Uhlsport Speed ​​​​Contact. Získejte ještě více informací o nových Supergrip a Absolutgrip!