Průvodce výbavou pro deštivé počasí

Každý brankář ví, že pokud před rozhodujícím zápasem prší, bude hřiště mokré, což jim práci značně ztíží. Okamžik studu se zdá nevyhnutelný: střela, kterou by měli snadno chytit, jim sklouzne mezi prsty a skončí v síti. Je to výzva, kterou čelí každý brankář, ať už je amatér nebo na úrovni špičkových profesionálů jako Manuel Neuer nebo Thibaut Courtois.

V tomto příspěvku vám prozradíme tři nejdůležitější faktory, jak minimalizovat riziko klouzavých prstů a chránit svůj gól s jistotou i za nejnáročnějších povětrnostních podmínek.

Brankářské rukavice - vaše tajná zbraň proti dešti!

Brankáři jsou známi svou pozorností k detailům, která je často klíčová pro určení směru hry. Ale ne všechny brankářské rukavice jsou stejné. A zvláště za obtížných povětrnostních podmínek je naše pozornost k detailům tou věcí, která může zápas naklonit ve prospěch. Níže vám nabízíme ideální řešení, jak zajistit perfektní přilnavost i za extrémně vlhkých podmínek s specializovanými brankářskými rukavicemi!

OBLÉKÁNÍ - CHRÁNIT SVÉ TĚLO!

Správné vybavení je klíčem k úspěchu jak v chladném, tak v teplém počasí. Deštivé podmínky vyžadují speciální oblečení. Pořiďte si odolné proti vodě a dobře izolované kusy oblečení. Najdete zde speciálně navržené brankářské oblečení, které poskytuje ochranu proti chladu a dešti, aniž by omezilo vaši pohyblivost a flexibilitu. Vyberte si speciální kolekci RegSkin a efektivně bojujte proti deštivému počasí. S materiálem KEEPERsport RegSkin na vnějších plochách břicha a zadní oblasti zůstanete suchí i za nejnepříznivějších podmínek. Objevte celou kolekci hned teď!

KOPAČKY - ZŮSTAŇTE NA NOHOU!

Totéž platí i pro vaše nohy! Klouzání není povoleno!

Pro nás brankáře má výběr správných fotbalových kopaček, zejména vhodného typu podešve, zásadní roli. Pokud ztratíte rovnováhu nebo uklouznete a spadnete právě před střelou soupeře, je téměř nemožné zabránit gólu. Proto si zejména na mokrých a blátivých hřištích vyberte boty s podrážkou Soft Ground (SG). Šroubové hroty těchto fotbalových kopaček zajistí optimální přilnavost i na mokrém a měkkém povrchu, efektivně tak zabrání riziku uklouznutí nebo pádu. Použijte SG, abyste si udrželi pevnou pozici!

BONUSOVÝ TIP - Od brankáře k brankáři!

Kromě výše uvedených tipů vám také doporučujeme využívat další produkty za deštivého počasí, které mohou dále zlepšit přilnavost. Zlepšovače přilnavosti, Aqua Glue & Co. mohou udělat v zápase všechnu změnu a ukázat se jako opravdoví hrdinové!