Nová tajná zbraň Unai Simon & Co!

Pro fanoušky oblíbené série Reusch Pure Contact nemohl rok začít lépe. Brankářští specialisté v reusch zaujali již novými modely Attrakt. Ne méně než tři různá sila přicházejí na trh s novou kolekcí Pure Contact. Kromě velmi čistého modelu Blackout „Infinity“ nyní můžete získat také nové brankářské rukavice Unaie Simona „Fusion“ nebo variantu bez ramínek „Gold X“.

Pořiďte si svůj oblíbený kousek už teď a odstartujte nový rok stylově!

 • Reusch Pure Contact Fusion

  Nový Reusch Pure Contact Fusion slibuje vynikající přilnavost za všech povětrnostních podmínek. S Reusch Grip Fusion se na něj můžete spolehnout, ať je slunečno nebo náročné podmínky, jako je déšť nebo sníh.

  Hybrid Negative Cut, obepínající ukazováček a malíček, zajišťuje vynikající kontrolu míče a padne jako ulitý."

  Svršek je vyroben z neoprenu, který zaručuje přiléhavost, dále zesílený latexovo-neoprénovým páskem na zápěstí.

 • Reusch Pure Contact Gold X Strapless

  Na rozdíl od Pure Contact Fusion je Gold X Strapless vyroben z latexové pěny Reusch Grip Gold X, která poskytuje prémiovou přilnavost, která slibuje vynikající přilnavost.

  Srdcem této rukavice je konstrukce „bez ramínek“. Velké uspokojení zde najdou nadšenci do brankářských rukavic bez ramínek. Nasazování i sundávání rukavic je bez námahy jednoduché, přesto je zápěstí znatelně podporováno systémem „Adaptive Flex Closure System“. Maximální volnost s vynikající stabilitou!

  Střih, podobně jako Pure Contact Fusion, je Hybrid Negative Cut, těsně přiléhající kolem ukazováčku a malíčků.

 • Reusch Pure Contact Infinity

  Pozor, fanoušci černé! Představujeme Reusch Pure Contact Infinity, spojení nejmodernějších technologií prezentovaných v elegantním a sofistikovaném černém designu.

  Latexová pěna Reusch Grip Infinity, věrná svému jménu, se může pochlubit výjimečnou odolností, speciálně přizpůsobenou pro brankáře pohybující se na umělém trávníku nebo na jiných náročných površích. Přesto si buďte jisti, že spolehlivý úchop máte vždy na dosah ruky!

  Rukavice mají navíc hybridní negativní střih, který vám poskytuje maximální pohodlí a optimální padnutí!