Správné vybavení pro předsezónní období

Předsezóna přináší pro brankáře jedinečné výzvy, často se potýkající s mrazivými teplotami nebo tvrdými povrchy. Pro dosažení 100% i za těchto podmínek hraje klíčovou roli správné vybavení. Ať už na hřišti nebo v hale, správné vybavení může učinit tvůj trénink před sezónou snazším. Představujeme ti nejlepší produkty od hlavy až k patě!

Odolné rukavice brankáře

Lepicí pěna hraje klíčovou roli při dosahování dobrého úchopu s brankářskými rukavicemi. Tato pěna je také velmi citlivá. Proto doporučujeme zvolit odolnou a dlouhotrvající lepicí pěnu na tvrdých površích, jako jsou umělá tráva nebo podlahy v hale. Tato forma pěny se opotřebovává méně rychle, což zajišťuje, že vynikající úchop vydrží déle. Následující brankářské rukavice jsou speciálně navrženy pro tvrdé povrchy:

 

 

Teplé doplňky

Háčky, čepice nebo rukavice nejsou jen doplňky – chrání před ledovým chladem, sněhem a větrem.

 

 

Spodní prádlo

VRSTVENÍ, VRSTVENÍ a ještě víc VRSTVENÍ! Tajemství udržení těla v teple v zimě spočívá v principu vrstvení. Začni s prodyšným spodním prádlem, které sedí těsně na těle. Na tvrdých površích můžeš vybrat integrované polstrování na loktech, kolenou a bocích. Pokud ti polstrované spodní prádlo v hale přijde příliš teplé, můžeš se alternativně vybavit pouze ochrannými návlekmi na kolena a lokty, aniž bys upustil od ochrany!

 

 

Vrchní části

Aby ses neochlazoval během svých sezení, doporučujeme přidat další vrstvu přes své spodní prádlo, která brání úniku tepla. S touto selekcí voděodolných a zahřívacích tréninkových vršků budeš na bezpečné straně:

 

 

Spodky

I u brankářských kalhot máš volbu: můžeš si vybrat mezi různými stupni polstrování na bocích a kolenou. To zajišťuje dokonalou ochranu citlivých oblastí na tvrdých površích. Už žádné modřiny a odřeniny!

 

 

Správná obuv

Správná obuv je nezbytná v předsezónním období! Sestavili jsme pro tebe výběr nejoblíbenějších umělých trávníků a halových bot.