Silný GRIP v dešti

Speciálně navržený 4mm Aqua Claw dělá z Varan7 Champ NC Aqua nepřekonatelnou tajnou zbraň ve vlhkých a deštivých podmínkách. Ani v prudkém dešti vám míč neproklouzne mezi prsty!

NOVÝ DESIGN

Silikonové prvky na hřbetu ruky a Soft-Tech Body Material+ září v novém vzhledu. Díky modrému vzhledu budete na hřišti vypadat skvěle!

PERFEKTNĚ SEDÍ

Brutální přilnavost je málo platná, pokud rukavice nesedí na ruce. Střih vnitřního švu (NC) na Varan7 Champ NC Aqua vám zaručí perfektní přilnavost a extrémně těsný cit pro míč, což je zvláště důležité ve vlhkých podmínkách!

OPTIMÁLNÍ VÝDRŽ

Na pohyblivosti a stabilitě vašich zápěstí se podílí více než třicet svalů. Proto vás podpoříme elastickou jednokulatou smyčkou. Poskytuje potřebnou oporu pro ostré střely. Navíc Latex Entry Help pomáhá ke snadnému vklouznutí.

Varan7 Champ NC Aqua v novém designu!

Už žádný strach a vyděšení z vlhkého a deštivého počasí! Varan7 Champ NC Aqua byl speciálně vyvinut pro intenzivní zápasy a tréninky v těch nejnepříznivějších podmínkách a nabízí vám nejlepší přilnavost! Absolutně tajná zbraň proti kluzkým míčům a my vám garantujeme: s Varan7 Champ NC Aqua a 4mm Aqua Claw půjdete na hřiště s plnou sebedůvěrou i v tak obtížných povětrnostních podmínkách!