PROFESIONÁLNÍ PĚNA

S KEEPERsport Varan7 Champ NC Fire and Ice se můžete spolehnout na megalepivou 4mm super pěnu. Název mluví za vše: jako brankář máte s těmito brankářskými rukavicemi na prstech super lepidlo!

TĚSNÝ KONTAKT S MÍČEM

Varan7 Champ Fire & Ice od KEEPERsportU je k dispozici v oblíbeném Negative Cut (NC). Střih ve vnitřním švu vám nabízí obzvlášť těsný kontakt s míčem a dokonale se přizpůsobí tvaru vaší ruky bez nepříjemného klouzání.

LEHKÉ A POHODLNÉ

Moderní materiál Soft-Tech-Body dělá z Varan7 Champ nejlehčí a nejpohodlnější brankářskou rukavici, která se perfektně přizpůsobí každé ruce a přesto umožní vaši maximální odezvu!

OPTIMALIZOVANÁ PUNCHING ZONE

3D silikonové prvky na hřbetu ruky v zóně děrování vám dodají další sebevědomí, 100% kontrolu při vyrážení a dokonale zakulatí vzhled rukavice. NOVINKA: výškové rozdíly silikonových prvků v zóně děrování vám dávají ještě lepší kontrolu při vyrážení!

Varan7 Champ NC Fire&Ice s novým 4mm Superglue je vyjádřením našich brankářských osobností. Kontrast živlů a bitva extrémů. Oheň nebo led, nebe nebo peklo, chlad nebo horko, Kahn nebo Casillas? Říkáme: OBA!