Průvodce velikostmi od značky KEEPERsport

Nové produkty často přinášejí obrovské zvýšení výkonu. Potřebujete správnou velikost, abyste dosáhli svého vrcholného výkonu. Dovolte nám, abychom vám pomohli najít perfektní velikost pro vás, ať už se jedná o: brankářské rukavice, oblečení nebo jiné vybavení od značky KEEPERsport. Máme pro vás správnou velikostní tabulku!

 • Brankářské rukavice

  Měřte od špičky vašeho středního prstu dolů k začátku vaší dlaně, jak je ukázáno na obrázku. Mějte prosím na paměti, že tento průvodce velikostmi byl navržen pro rukavice od značky KEEPERsport. Jiné značky, jako například reusch, uhlsport nebo adidas, mohou mít jiné, mírně odlišné střihy rukavic.

 • Oblečení KEEPERsport

  Nemohli jste se dočkat, až dorazí vaše objednávka, a teď vám nesedí. :( Ujistěte se, že používáte naši velikostní tabulku od značky KEEPERsport. Najděte správná měření pro brankářské tréninkové trička, brankářské termoprádlo, brankářské dresy a vrcholy.

  Čára "A" ukazuje délku podprsenky
  Čára "B" ukazuje délku rukávů dlouhých triček.

  Všechny rozměry jsou v centimetrech | cm
   

 • Kolení chrániče

  Měřte obvod vašeho kolena, jak je ukázáno na obrázku (asi 15 cm pod středem čéšky). Ujistěte se, že koleno je mírně ohnuté (cca 30° ohnutí).

 • Loketní chrániče

  Měřte obvod vašeho lokte, jak je ukázáno na obrázku. Ujistěte se, že je váš loket mírně ohnutý (cca 30° ohnutí).

 • HELMET

  Velikost S:
  Průměr: 16 cm
  Obvod: 50 cm

  Velikost M:
  Průměr: 17 cm
  Obvod: 53,4 cm

  Velikost L:
  Průměr:. 18,5 cm
  Obvod: 58 cm

  Velikost XL:
  Průměr: 20 cm
  Obvod: 62 cm