NEJLEPŠÍ BRANKÁŘI SOUČASNOSTI CHYTAJÍ V DESIGNU RUKAVIC JEJICH IDOLŮ.

Extrémně limitované rukavice (jen 1.400 párů z každého modelu) "History Pack" od firmy Adidas budeme moci vidět v nejbližších týdnech na rukách třech světových brankářů, a to Ikera Casillase (FC Porto), Petra Čecha (Arsenal FC) a Manuel Neuera (FC Bayern Mnichov)!

 

Koncept je jednoduchý a zároveň geniální. Klasický design brankářských rukavic Adidas z 80-tých a 90-tých roků, v kterých v tom čase chytali brankářské legendy jako Fabien Barthez, Oliver Kahn a "Toni" Schumacher. Oslň tentokrát v kombinaci s nejmodernější technologií.

Každý model je jedinečný, protože každé rukavice mají vlastní sériové číslo. Díky zapracovaní moderních materiálů jsou tyto klenoty nutností nejen pro sběratele, ale i pro ambiciózní brankáře.

Rukavice "History Pack" jsou dostupné jen v malém množství u vybraných prodejců značky Adidas, samozřejmě i u nás v KEEPERsportu!

 

V celém KEEPERsportu máme přibližně pouze 100 kusů těchto speciálních rukavic (dohromady ve všech velikostech) – zajisti si už teď tyto exkluzivní brankářské rukavice od firmy Adidas!