rehab tréninkový textil

Takové něco si ještě neviděl. Slibujeme! Rehab poprvé přináší na trh část celé kolekce jen pro tvůj brankářský trénink. Konečně, protože jako brankář strávíš pět krát více času na tréninku jako na zápase!

Obzvláště tréninkový textil jako tepláky nebo spodky s vycpávkami jsou NUTNOST pro každou tréninkovou jednotku. Jelikož mnoho jiných značek této výstroji nepřikládá velkou váhu, vytvořil rehab extrémně chutnou a zároveň funkční tréninkovou kolekci. Dostupné jsou dlouhé a 3/4 teplákys vycpávkami, ale i brankářské spodní prádlo v šedé a černé barvě.

Brankářské rukavice

Dva modely brankářských rukavic pro tvůj trénink! Za tuto cenu lepší rukavice nenajdeš. Na jedné straně "Master CG2", které můžeš bez váhání používat i na zápasech. Na druhé straně "Core CG1", které byly vytvořeny pro tvůj perfektní trénink. Konečně jsou tu rukavice bez všech "zbytečností", které neúměrně navyšovaly jejich cenu.

Rukavice "Master CG2" jsou drzou, ale rozumnou skladbou: vnitřní střih prstů, pěna Pro Grip a latex na vnější straně. Tyto tři vlastnosti spolu vytvářejí mistrovské dílo. Cena v kombinaci s jedinečným designem a výbornými vlastnostmi vytvářejí rukavice, které jsou "nutnost" pro každého brankáře.

Hrdě představujeme výborný tréninkový model s vnitřním střihem prstů, robustní pěnou SmashGrip a latexem na vnější straně. Tyto tři vlastnosti spolu vytvářejí "Core CG1". Rukavice s fantastickým poměrem cena / kvalita a exkluzivním designem. Jsou vhodné rovněž pro mladé talenty, jakož i pro zkušené brankářů.

Spodní prádlo šedé

Spodní prádlo černé

Tepláky šedé

Tepláky černé