Brankářské oblečení: spodní prádlo pro brankáře

Nejdůležitější je pro brankáře správné vybavení! U brankářského oblečení hraje obzvlášť důležitou roli spodní prádlo, které se hodí na každý brankářský trénink. Sportovní spodní prádlo pro brankáře a hráče je v mnoha oblastech podobné. Ale jedna věc ho odlišuje: masivní dopad nárazu při pádech nebo skluzech. Proto je velmi důležitý ochranný účinek tvého funkčního prádla.

Spodní prádlo KEEPERsport je již léta stálým společníkem mnoha světových brankářů. Mnoho profesionálních brankářů nedá na brankářské spodní prádlo od KEEPERsportu dopustit. Za produkty stojí roky testování a vývoje s amatérskými i profesionálními brankáři! Trénuj jako profíci s naším spodním prádlem KEEPERsport a vyber si z různých vycpávek.

 

 

Vyber si svou vycpávku!

Unpadded

Nepožaduješ žádnou ochranu?
Kolekce UnPadded
 je vhodná pro všechny brankáře, kteří nepotřebují speciální ochranu. Zóny proti oděru na citlivých partiích těla výrazně minimalizují opotřebení, takže nedochází k odírání látky. S kolekcí UnPadded máš zaručenou neomezenou volnost pohybu a špičkový komfort nošení. Poznámka: Série UnPadded je vhodná i pro volnočasové aktivity nebo pro hráče v poli.

BASICPADDED

Chraň své tělo!
Kolekce BasicPadded
 obsahuje ochranu loktů, kyčlí a kolen. S vysoce kvalitní pěnovou výstelkou jsi optimálně chráněn proti nárazu do měkké trávy. Lehká základní vycpávka tě nebude omezovat v žádném pohybu. ANNUALskin je také prodyšný, takže si zachováš chladnou hlavu v každé situaci.

POWERPADDED

Nejvyšší ochrana s nejlepší vycpávkou!
Kolekce Powerpadded je správnou volbou pro všechny brankáře, kteří přikládají velký význam ochraně příslušných částí těla. S polstrováním Powerpadded jsi optimálně chráněn na loktech, kyčlích a kolenou. Polstrování je velmi robustní a odolné, ale přesto lehké a pohodlné na nošení. Bez omezení svobody pohybu! Chraň své tělo během tréninků nebo zápasů s kolekcí Powerpadded, aby ses vyhnul modřinám a odřeninám.

 

 

 

 

Vyber si své funkční prádlo

 • KEEPERsport podvlékací trika

  S podvlékacími triky KEEPERsport budeš perfektně vybaven na každý trénink a zápas. Přiléhavá látka "ANNUALskin" zaručuje pohodlné nošení a je také prodyšná. Trika tě optimálně ochrání na loktech. Jsou dostupná i ve verzi ColdSkin, se kterou na podzim a v zimě rozhodně neprochladneš. Vyber si mezi různými vycpávkami: Powerpadded, Basicpadded a Unpadded.

  >> KOUPIT PODVLÉKACÍ TRIKA NYNÍ >>

 • KEEPERsport podvlékací kalhoty

  Spodní kalhoty KEEPERsport jsou dokonale přizpůsobeny požadavkům brankářů. Nabízejí ti optimální ochranu před jakýmkoli nárazem a neomezenou svobodu pohybu. S dlouhými spodky jsi dobře chráněn v oblasti kotníků, boků a kolen. Naše varianta ColdSkin tě udrží příjemně v teple i v chladných měsících! Vyber si mezi různými vycpávkami: Powerpadded, Basicpadded a Unpadded. Vyber si mezi dlouhou a 3/4 verzí. Krátké brankářské kalhoty, stulpny a ponožky.

  >> KOUPIT SPODKY NYNÍ >>

 • KEEPERsport Undershorts

  Krátké podvlékací trenky KEEPERsport jsou ideálním společníkem na léto. Nabízejí optimální ochranu na bocích. Šortky jsou také prodyšné a zaručují neomezenou volnost pohybu. Naše ColdSkin verze tě udrží v teple v chladném období! Vyber si mezi různými vycpávkami: Powerpadded, Basicpadded a Unpadded. Spodky můžeš nosit i s dlouhými brankářskými kalhotami.

  >> KOUPIT PODVLÉKACÍ TRENKY NYNÍ >>

 

 

Profíci spoléhají na spodní prádlo KEEPERsport!

Brankářští profesionálové vědí, jak nejlépe ochránit své tělo před nechtěnými zraněními!
Spodní prádlo KEEPERsport již využívá několik let mnoho známých profesionálů. Díky letité spolupráci s profesionálními brankáři je naše spodní prádlo KEEPERsport dokonale přizpůsobeno potřebám brankářů. Naše spodní prádlo je vybaveno řadou funkcí, které zaručují neomezenou volnost pohybu, neklouzání a dlouhou životnost. Přesvědč se o našemsportovním spodním prádle!

 

 

Nejprodávanější spodní prádlo

KEEPERsport Underpants 3/4 nabízí nejsilnější ochranný faktor s vycpávkou PowerPadded. Jsou to ideální spodky pro všechna roční období a povětrnostní podmínky.

Tyto spodky s vycpávkami jsou dostupné i pro děti!

Doplň svůj outfit