Power Cut (Hybridní střih):

Užijte si výrazně zvětšenou chytací plochu díky minimalizovaným vrstvám na bocích prstů. Střih těsně přiléhající k ruce vám zaručí neuvěřitelný cit pro míč a umožní vám sebejistě provádět zápasy rozhodující zákroky.

Soft-Body-Material

Pociťte nepřekonatelný komfort a flexibilitu díky materiálu Soft-Body rukavice KEEPERsport Varan8 Champ Power. Vyrobená z mimořádně jemného a lehkého materiálu se tato rukavice přizpůsobí vaší ruce jako druhá kůže a poskytne vám jedinečný pocit, který pozvedne váš zážitek z brankářství.

4mm Super White Claw

S unikátním mixem částic v latexu 4mm Super White Claw zažijete výjimečnou měkkost, která přináší nepřekonatelný grip a kontrolu nad míčem. Přes svou hebkost se tento prémiový latex pyšní působivou odolností, což potvrzují četné pozitivní recenze od profesionálních i amatérských brankářů.

Elastický pásek:

Zažijte dokonalé padnutí a zbavte se nutnosti neustálého upravování díky elastickému pásku. Tento inovativní design složený ze dvou latexových dílů spojených ultra elastickou vložkou poskytuje výjimečné pohodlí a bezpečnou oporu zápěstí.