POUZE 3 hodiny aktivní - Late night Shopping u KEEPERsportu!

Označte si v kalendáři tučně!

KEEPERsport „Late Night Shopping“ se uskuteční ve středu 26. dubna 2023 mezi 19:00 a 22:00. Za tyto 3 hodiny získáte slevu celých 20%  na celý sortiment s kódem LATE20. Nezáleží na tom, zda se jedná o brankářské rukavice nebo kopačky, ať už jde o adidas nebo KEEPERsport, ať už pro dospělé nebo děti – získejte ty nejlepší nabídky, až budete nakupovat pozdě v noci!

PS: Nastavte si připomenutí nebo záznam v kalendáři hned teď a ujistěte se, že vám nic neuteče. Začíná v 19:00 a pouze do vyprodání zásob!

-20% na všechny rukavice!

Trénink je u konce a vy sedíte v šatně s rozbitými brankářskými rukavicemi? Nyní je váš čas!

Získejte nejlepší a nejnovější brankářské rukavice za výhodnou cenu pouze během těchto 3 hodin. Získejte nyní nejnovější kolekce od KEEPERsport, NIKE, PUMA a mnoha dalších a ušetřete své peníze s bonusem Late Night Deal!

  

Ušetřete na nejlepších kopačkách!

Kromě brankářských rukavic získáte také 20% slevu na téměř všechny kopačky.

Ať už jde o umělý trávník nebo kopačky napřírodí trávu – pořiďte si svůj oblíbený pár hned teď a nezapomeňte zadat kód LATE20 u pokladny!

  

Veškeré vybavení -20 %!

Veškeré vybavení, ať už pro vás nebo celý tým, získáte -20 %. Získejte to nejlepší brankářské vybavení za ještě lepší cenu! Čas běží!

Zápasové dresy a spodní prádlo – tak levné, jako málokdy předtím!

Nejlepší brankářské spodní prádlo s dokonalými vycpávkami nebo zápasové dresy od brankářských hvězd z Bundesligy a Premier League - ušetříte s kódem "LATE20" nyní na celém textilu v našem internetovém obchodě.

Hop, hop - čas běží!