Kdo udělá mezinárodní průlom v roce 2024?

Svět brankářů je plný vycházejících hvězd, každý z nich se snaží dostat do středu pozornosti. Ale kdo z nich skutečně má to, co je potřeba, aby vyzval ty jako Manuel Neuer a Alisson Becker?

Zde je hluboký pohled do říše slibných brankářských talentů, abychom vám přiblížili, proč jsou tito jedinci připraveni stát se zítra hvězdami!

 • Gruzie - FC Valencia

  Giorgi Mamardashvili

  Giorgi Mamardashvili, gruzínská senzace, bezpochyby figuruje na seznamech skautů top klubů po celém světě. S tržní hodnotou 30 milionů eur, vládne jako nejcennější brankář do 23 let na světě.

  Ve svých pouhých 23 letech Mamardashvili pyšně drží nezpochybnitelný záznam, když vévodí brance uctívaného španělského institutu "FC Valencia" s 100% startovní účastí. S 14 mezinárodními zápasy na svém kontě je brankářská pozice Gruzie zajištěna na mnoho let dopředu.

  Stojící vysoko v 1,91 metrech Mamardashvili nosí brankářské rukavice Uhlsport Supergrip s polovičním negativním střihem, kombinované s fotbalovými botami NIKE Tiempo. Získejte teď vnitřní informace o jeho rukavicích!

 • Nizozemí - AZ Alkmaar

  Rome Jayden Owusu-Oduro

  V pouhých 19 letech si holandská naděje Rome Jayden Owusu-Oduro již udělala jméno, když odehrála své první dva plné zápasy v Eredivisie za AZ Alkmaar.

  Ale co ho skutečně umisťuje na naši seznam Next Gen KEEPERs, je jeho působivý výkon při respektované výhře AZ Alkmaar 5:0 nad Hajdukem Split ve finále Youth League. Jako současný mistr Youth League, ekvivalent UEFA Champions League, je Owusu-Oduro určitě připraven na další krok ve své kariéře. S nenápadnou tržní hodnotou 500 000 eur budou určitě mnoho klubů vrcholné úrovně zírat!

  Mladý Holanďan věří v rozsah Predator od adidasu. S brankářskými rukavicemi Predator Pro stojí rameno k rameni se hvězdami jako Manuel Neuer, Kevin Trapp a Kepa Arrizzabalaga. Odkryjte nyní tajemství jeho výstroje!

 • Francie - LOSC Lille

  Lucas Chevalier

  Lucas Chevalier si nepochybně zaslouží své místo na této seznamu. Ve svých pouhých 22 letech ovládá branku francouzského giganta LOSC Lille, aspiranta na slávu v Lize mistrů. S tržní hodnotou 18 milionů eur si upevňuje svůj status jako jeden z nejlepších talentů v oblasti brankářství.

  Ale to, co skutečně pečetí jeho místo mezi Next Gen KEEPERS, je jeho ohromující statistika čistých listů. Ve 18 zápasech si udržel čisté konto pozoruhodných desetkrát, což ho řadí na třetí místo v nejlepších 5 ligách. Jeho úspěšnost zachycení pokutových kopů 67% jen dokazuje jeho potenciál. S LOSC Lille i francouzskou národní týmem mají štěstí, že mají takový klenot!

  S jeho kombinací rukavic a bot PUMA Ultra spoléhá Chevalier na bleskové reflexy a nepřekonatelnou reakční rychlost.

   

 • Anglie - FC Burnley

  James Trafford

  Zavírá naši čtveřici brankářských talentů vlastní Angličan James Trafford. Možná nejznámější jméno ze čtyř, Trafford, ve svých pouhých 21 letech, již drží pozici základního brankáře FC Burnley, což je post v nejprestižnější fotbalové lize na světě. S tržní hodnotou 15 milionů eur postoupil skrze všechny mládežnické národní týmy Anglie a pravděpodobně je následovníkem Anglie číslo jedna, Jordana Pickforda.

  Následujíc stopy Giorgiho Mamardashviliho, Trafford volí kombinaci Uhlsport x NIKE. Prozkoumejte nyní jeho brankářské rukavice!