Rukavice KEEPERsport Varan7 Gamebreaker

Rodina Varan7 má další přírůstek v brankářských rukavicích! Vykroč ze své komfortní zóny s novými brankářskými rukavicemi Varan7 Gamebreaker. Kolekce Gamebreaker je perfektní volbou pro všechny brankáře, kteří spoléhají na nejlepší přilnavost, ať už profesionálního nebo amatérského brankáře. Oslní mnoha speciálními funkcemi, jako jsou oranžové odlesky, ultra-přilnavá profesionální lepicí pěna a perfektní střih. Kolekce Gamebreaker promění tvou brankářskou hru v zážitek!

Přehled všech Highlightů

Flexibilní tělo rukavice

Flexibilní tělo rukavice u nových modelů Gamebreaker dělá z našich brankářských rukavic nejlehčí a nejdynamičtější rukavice vůbec.
U našich nových modelů jsme se rozhodli pro pletený materiál těla nebo soft-tech materiál těla.

Varianty střihu

Na výběr jsou dva střihy: přiléhavý vnitřní Negative Cut a Hybrid Cut, což je kombinace Negative Cut a Rollfinger.

Profi pěna

S naší profesionální pěnou máš vynikající přilnavost za všech povětrnostních podmínek.
Naše varianty lepicí pěny jsou 4mm Super Glue, 4mm Supreme Claw a 4mm Super White Claw.

Vyrážecí zóna

Inovativní 3D silikonové prvky ti zaručují plnou kontrolu při vyrážení.

 

 

Toto jsou nové modely

Představujeme zcela novou kolekci Varan7 Gamebreaker. Máš na výběr mezi Varan7 Hero NC, Varan7 Champ NCVaran7 Champ Power. Modely Varan7 září ve zcela novém designu. Proklikej se našimi novými modely v různých střizích a najdi svou perfektní brankářskou rukavici Varan7! Po naší poslední kolekci Varan7 Gamechanger jsou to nové hvězdy na brankářském nebi!

Profesionální brankáři se spoléhají na Varan7

Po letech práce s profesionálními i amatérskými brankáři se nám podařilo splnit si sen a vytvořit tu nejlehčí a nejpohodlnější brankářskou rukavici. Profesionální brankáři vědí, co je důležité, nejlepší přilnavost! To zaručují nové modely Varan7 s profesionální lepicí pěnou 4mm Super Glue a 4mm Supreme Claw.

Ponoř se do příběhu Varan7

Kladeš si otázky "Proč?" a "Jak?" byly vyrobeny brankářské rukavice Varan7?

Naším posláním vždy bylo umět nabídnout každému brankáři, ať už jde o profesionálního brankáře nebo amatérského brankáře, ať už jde o mladého brankáře nebo zkušeného čapáka, abychom byli schopni nabídnout ideální brankářskou rukavici. V KEEPERsportu se zaměřujeme na 1 z 11 – přesně na TEBE! Brankáři potřebují individuální rady a právě proto je pro nás kvalita tak důležitá. Je na prvním místě a musí 100% splňovat naše požadavky. 

Jak pečovat o své brankářské rukavice?

Tvé brankářské rukavice si zaslouží optimální péči. Jsou to tví nejlepší přátelé na hřišti. Ukážeme ti správnou péči, abys sis udržel optimální přilnavost co nejdéle.


PŘEJÍT K PÉČI O RUKAVICE
Jaký střih brankářských rukavic mi vyhovuje?

Výběr z více než 600 brankářských rukavic s různými střihy může být docela matoucí. Zde TI ukážeme různé varianty střihu pomocí KEEPERsport Varan7.


NAJDI SI SVŮJ VHODNÝ STŘIH
Existuje perfektní pěna brankářských rukavic?

Pokud jde o brankářské rukavice, pěna není jen tak. Rozdíly jsou v konstrukci, přilnavosti a odpružení. Vše dostupné za různé ceny. Zde ti ukážeme správnou pěnu na trénink a zápasy.


DOZVĚDĚT SE VÍCE O PĚNĚ
Kolik existuje modelů brankářských rukavic?

Po celém světě existuje nespočet variant brankářských rukavic. Modely se liší designem, materiály a především cenou. Proto jsme vytvořili přehled všech modelů brankářských rukavic Varan7.


NAJDI SI SVŮJ MODEL

 

 

Zůstaň s námi a sleduj nás na sociálních sítích

Chceš-li mít přehled o nejnovějších trendech ve světě brankářů, sleduj nás na Instagram, Facebook, TikTok & Co. Zde najdeš každý den nejnovější novinky, zajímavá fakta o brankářích a zábavný komunitní obsah.

 

 

Máš dotazy ohledně doručení?

Balíčky jsou odesílány každý den z naší centrály KEEPERbase. Podrobné informace o doručení nalezneš zde.

Jsme online pro každého brankáře!

V online obchodě KEEPERsport si můžeš nechat svou objednávku doručit bezpečně a pohodlně 24 hodin denně. Více informací o zákaznickém servisu nalezne zde.

Jak mohu zaplatit?

Veškeré informace o platbě nalezneš zde.

Máš další otázky?

Zde najdeš často kladené otázky.